Project Description

O firmie:

chodze z kijami logo

Portal chodzezkijami.pl powstał w 2010 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie podyktowane intensywnie rozwijającą się aktywnością – nordic walking. Nazwę wymyślił Adam Górski, który wtedy powiedział: “to powinno być coś prostego, coś co od razu kojarzy się z chodzeniem z kijami… Może chodzezkijami.pl?”

Cele:

  • wzrost liczby odwiedzających portal
  • dotarcie do wszystkich osób, które wyszukują Nordic Walking w Polsce

10 000$ miesięcznie na reklamę w Google – Gratis!

“Zakładając fundację Chodzezkijami.pl zastanwawiałem się, w jaki sposób pozyskać dużą liczbę osób do portalu. Z pomocą przyszła agencja Premiumads. Dzięki współpracy udało się uzyskać status Google Grants oraz 10 000$ miesięcznie na reklamę.”

Krzysztof Walczak – prezes zarządu

Realizacja:

  1. Etap: Uzyskanie statusu Google Grants wraz z dokonaniem formalności zajęło około 1 miesiąca.
  2. Etap: Po uzyskaniu dostępu do konta Google Ads Grants stworzyliśmy dla domeny chodzęzkijami.pl kampanię reklamową pojawiającą się na wszystkie zapytania w wyszukiwarce Google powiązane z Nordic Walking oraz dziesiątki tysięcy innych fraz.
  3. Etap: Ustalenie optymalnych stawek, które pozwalają na uzyskanie maksymalnej liczby kliknięć w reklamę oraz zagwarantowanie wysokiej pozycji w wynikach Google.
  4. Etap: Optymalizacja kampanii z wykorzystaniem także reklamy dynamicznej, aby dotrzeć do maksymalnej liczby osób zainteresowanych tematyką Nordic Walking w Polsce.

Wyniki:

0$
Uzyskanie od Google budżetu miesięcznego
0%
Tyle % osób zainteresowanych Nordic Walking widzi reklamę portalu
0%
Wzrost ilości odwiedzin portalu
0%
Wzrost ilości osób odwiedzających portal

Opinia:

“Dobrze jest współpracować z profesjonalistą! Premiumads to nie tylko kampanie reklamowe, lecz doradztwo oraz osiągnięcie założonych celów.
Polecam!”

Krzysztof Walczak – prezes zarządu

Sprawdź pozostałe case study

Powiedz serwus Danielowi, to nasz New Business Specialist

telefon

Powiedz serwus Danielowi, to nasz New Business Specialist