Referencje 2016-10-15T09:49:25+00:00

Zadowoleni klienci:

polski market logo
Premiumads jest agencją, z którą współpracujemy w zakresie SEM i jest ona naszym ważnym partnerem biznesowym. Wszystkie działania firmy przygotowywane są z należytą starannością a osiągane efekty zgodne z ustalonymi celami. Miła obsługa, profesjonalne podejście i szybkość reakcji dodatkowo utwierdzają nas w przekonaniu, że wybór Premiumads był słuszny. Prowadzone dla nas kampanie są cyklicznie monitorowane i ulepszane poprzez użycie nowych rozwiązań oferowanych przez Google. Polecamy firmę Premiumads jako solidnego partnera w tej branży.
Krzysztof Tomys, Polskimarket.nl
4invest logo
Z firmą Premiumads współpracujemy od 2015 roku. Działania w zakresie kampanii AdWords przyniosły naszej marce Osiedle Hiszpańskie wymierne efekty. W naszym współdziałaniu bardzo doceniamy umiejętność wsłuchania się w potrzeby naszej firmy , elastyczność oraz profesjonalne podejście przez Premiumads do wyznaczonych zadań.

Przy kolejnych projektach 4INVEST będziemy na pewno korzystać ze wsparcia Premiumads.

Polecamy Premiumads wszystkim, którzy w profesjonalny sposób chcą budować pozycję swojej marki lub firmy.

Iwona Gabryel, 4INVEST
nepal logo
Od czerwca 2014 r. współpracujemy z firmą Premiumads w zakresie pozycjonowania naszej strony www.odkryjnepal.pl oraz kampanii AdWords. W tym czasie nasze pozycje w wyszukiwarkach dla wybranych pozycjonowanych fraz uległy polepszeniu. Również kampania reklamowa AdWords oraz zaproponowany w międzyczasie w odpowiedzi na nasze prośby o zwiększenie efektywności działań przez Premiumads remarketing sprawił, że jesteśmy coraz lepiej widoczni w internecie. Spływa do nas więcej zapytań od potencjalnych klientów, którzy znajdują nas w sieci dzięki pracy Premiumads. Firma ta cechuje się też dużą elastycznością: wielokrotnie w czasie trwania naszej współpracy coś w jej zakresie zmienialiśmy, ulepszaliśmy, pytaliśmy o nowe możliwości zwiększania skuteczności pozycjonowania i reklamy naszych usług. Na nasze zapytania i wątpliwości Premiumads reaguje fachowym doradztwem, wsparciem i nowymi pomysłami.
Współpracę z Premiumads polecam tym, którzy aktywnie analizują swoje pozycje w internecie, są ciekawi nowych metod pozyskiwania klientów i są gotowi do interakcji z firmą zajmującą się marketingiem w internecie ich usług czy produktów.
jeans original logo
Jako właściciel sieci autoryzowanych sklepów Lee , Wrangler, Napapijri, Vans, najważniejsze podczas współpracy jest osiągnięcie zadowalającego zwrotu z inwestycji w reklamę internetową. Firma Premiumads sprostała temu zadaniu. Z przyjemnością pragnę zarekomendować usługi świadczone przez firmę Premiumads jako partnera godnego polecenia.
Emilia Szelągiewicz, jeansoriginal.pl
markowe ubrania logo
Jestem zadowolony ze współpracy więc polecam PREMIUMADS, pełen profesjonalizm!!
Łukasz Grzyb, Ubrania Markowe
top zegarki logo
Prace firmy Premiumads oceniam bardzo pozytywnie. Wszystkie wstępnie założone działania uzyskały określony efekt biznesowy i zostały wykonane w założonym terminie. Premiumads to pewny i sprawdzony partner w biznesie. Polecam!
Bogusław Rodziuk, TopZegarki.pl
esencja design logo
Polecam usługi firmy Premiumads z zakresu zarządzania kampaniami reklamowymi AdWords oraz pozycjonowania. Dodatkowo dzięki szczegółowej analizie skuteczności ruchu w naszym sklepie, wiemy, jaki ruch jest dla nas wartościowy oraz w jakie działania musimy zainwestować środki aby uzyskać większą sprzedaż.
Sebastian Mazurkiewicz, Esencja Design
akademia prawa jazdy logo
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Premiumads. Wszelkie zmiany w kampanii AdWords wprowadzane są na czas. Dzięki raportom wiemy także, jak działa nasza konkurencja.
Wojciech Mocarski, Akademia Prawa Jazdy
hotel-anka loga
Od czerwca 2014r. korzystamy z usług Premiumads w zakresie pozycjonowania i zarządzania kampanią AdWords. Z powierzonych zadań forma wywiązuje się bez zarzutów. Potwierdzamy wysokie kompetencje, rzetelność oraz fachowość wykonywanych usług. Polecamy firmę Premiumads jako sprawdzonego oraz profesjonalnego partnera.
Jolanta Wiśniewska, Hotel Anka
PPNT logo stopka
Pan Maciej Wiśniewski z firmy Premiumads w okresie wrzesień – grudzień 2015 roku prowadził dla firm z Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego Gdynia 6 szkoleń z tematyki “Narzędzia e-marketingowe Google i ich efektywne wykorzystanie”. Szkolenia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników. Każde ze szkoleń zawierało część teoretyczną oraz warsztatową, dzięki czemu każdy z uczestników pracował bezpośrednio na własnym koncie AdWords. Frekwencja i stopień zaangażowania uczestników były bardzo wysokie. Polecam szkolenia prowadzone przez pana Macieja.
websourcing logo
W związku z uczestnictwem w szkoleniu Google AdWords w Gdańsku, informuję, że szkolenie spełniło moje oczekiwania. Poziom merytoryczny był bardzo wysoki, a prowadzący prezentował bardzo wysoki poziom wiedzy.
Wszystkie informacje zostały przekazane w bardzo przystępny i zrozumiały sposób.
Bardzo dużym atutem było nawiązywanie do praktycznego zastosowania przedstawionych informacji, miła i przyjazna atmosfera oraz bardzo dobre podejście do uczestników szkolenia.

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl
 

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl
 

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl
 

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl
 

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl
 

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl