Kampanie Google AdWords 2017-04-07T10:52:31+00:00

Pozyskaj więcej nowych klientów dzięki reklamie w Google.

Uzyskaj indywidualną ofertę

Nie musisz znać się na reklamie internetowej.

Przygotujemy ją za Ciebie!

Agencja Premiumads to ponad 6 lat doświadczenia w branży reklamy internetowej oraz wymagane certyfikacje i wyróżnienia.
Posiadamy także status: Oficjalny Partner Google AdWords.

Powierzając nam opiekę nad marketingiem internetowym Twojej firmy, gwarantujemy pełną satysfakcję.

Partner Google AdWords     Certyfikowany trener Google AdWords     AdWords-Logo     Google Analytics     YouTube-logo-full_color   google-adsense-logo-1434711666     doubleclick-new-logo-1920-800x450

Osiągnij sukces wykorzystując:

1. Reklamę w Google AdWords

Reklama Google AdWords pojawia się nad wynikami bezpłatnymi. Wyświetla się wyłącznie na słowa kluczowe bezpośrednio powiązane z Twoim biznesem dzięki czemu jesteś tam, gdzie Twoi klienci szukają Twojej oferty.
W przeciwieństwie do pozycjonowania, kampania reklamowa Google AdWords pomoże Ci pozyskać klientów w bardzo krótkim czasie.

adwords lupa

2. Reklamy graficzne

Reklama w postaci baneru graficznego lub tekstowego pojawia się osobom, które mogą być zainteresowane Twoją ofertą. Banery pojawiają się w największych serwisach (WP, Onet, Interia, YouTube) oraz na małych, tematycznych blogach, forach i portalach. Sieć Reklamowa Google obejmuje swoim zasięgiem ponad 80% wszystkich użytkowników internetu!

3. Remarketing

Czyli prezentacja baneru reklamowego osobie, która odwiedziła Twoją stronę lecz nie wykonała założonego przez Ciebie celu, czyli np. nie skorzystała z formularza kontaktowego lub nie dokonała zakupu w sklepie.
Podobnie jak w przypadku reklamy graficznej, odbiorca zobaczy Twój baner reklamowy w ramach Sieci Reklamowej Google.

4. Analitykę Internetową

Analiza ruchu pozwala określić, czy osoby odwiedzające Twoją witrynę są zainteresowane ofertą oraz czy dokonują zamówień lub kontaktują się z Tobą poprzez formularz, e-mail lub telefonicznie.
Dzięki analizie ruchu jesteśmy w stanie podejmować słuszne decyzje marketingowe, podnoszące skuteczność prowadzonej dla Ciebie kampanii Google AdWords.

Sprawdź, ile zapytań oraz sprzedaży zyskali nasi klienci przez ostatnie 7 dni.

Wypełnij formularz – zamów bezpłatną wycenę

Napisz biuro@premiumads.pl lub zadzwoń +48 691-691-041

PartnerBadge-151030-1-300x113 ADWORDS_CERTIFIED_TRAINER_format_125x125px

Współpracujemy z:

Premiumads jest agencją, z którą współpracujemy w zakresie SEM i jest ona naszym ważnym partnerem biznesowym. Wszystkie działania firmy przygotowywane są z należytą starannością a osiągane efekty zgodne z ustalonymi celami. Miła obsługa, profesjonalne podejście i szybkość reakcji dodatkowo utwierdzają nas w przekonaniu, że wybór Premiumads był słuszny. Prowadzone dla nas kampanie są cyklicznie monitorowane i ulepszane poprzez użycie nowych rozwiązań oferowanych przez Google. Polecamy firmę Premiumads jako solidnego partnera w tej branży.
Krzysztof Tomys, CEO, Polskimarket.nl
Prace firmy Premiumads oceniam bardzo pozytywnie. Wszystkie wstępnie założone działania uzyskały określony efekt biznesowy i zostały wykonane w założonym terminie. Premiumads to pewny i sprawdzony partner w biznesie. Polecam!
Bogusław Rodzik, właściciel, TopZegarki.pl
W związku z uczestnictwem w szkoleniu Google AdWords w Gdańsku, informuję, że szkolenie spełniło moje oczekiwania. Poziom merytoryczny był bardzo wysoki, a prowadzący prezentował bardzo wysoki poziom wiedzy.
Wszystkie informacje zostały przekazane w bardzo przystępny i zrozumiały sposób.
Bardzo dużym atutem było nawiązywanie do praktycznego zastosowania przedstawionych informacji, miła i przyjazna atmosfera oraz bardzo dobre podejście do uczestników szkolenia.
Marlena Naczk, websourcing.pl sp. z o.o
Od czerwca 2014r. korzystamy z usług Premiumads w zakresie pozycjonowania i zarządzania kampanią AdWords. Z powierzonych zadań forma wywiązuje się bez zarzutów. Potwierdzamy wysokie kompetencje, rzetelność oraz fachowość wykonywanych usług. Polecamy firmę Premiumads jako sprawdzonego oraz profesjonalnego partnera.
Jolanta Wiśniewska, Hotel Anka
Od czerwca 2014 r. współpracujemy z firmą Premiumads w zakresie pozycjonowania naszej strony www.odkryjnepal.pl oraz kampanii AdWords. W tym czasie nasze pozycje w wyszukiwarkach dla wybranych pozycjonowanych fraz uległy polepszeniu. Również kampania reklamowa AdWords oraz zaproponowany w międzyczasie w odpowiedzi na nasze prośby o zwiększenie efektywności działań przez Premiumads remarketing sprawił, że jesteśmy coraz lepiej widoczni w internecie. Spływa do nas więcej zapytań od potencjalnych klientów, którzy znajdują nas w sieci dzięki pracy Premiumads. Firma ta cechuje się też dużą elastycznością: wielokrotnie w czasie trwania naszej współpracy coś w jej zakresie zmienialiśmy, ulepszaliśmy, pytaliśmy o nowe możliwości zwiększania skuteczności pozycjonowania i reklamy naszych usług. Na nasze zapytania i wątpliwości Premiumads reaguje fachowym doradztwem, wsparciem i nowymi pomysłami.
Współpracę z Premiumads polecam tym, którzy aktywnie analizują swoje pozycje w internecie, są ciekawi nowych metod pozyskiwania klientów i są gotowi do interakcji z firmą zajmującą się marketingiem w internecie ich usług czy produktów.
Sujan Pandey, Exploring Nepal Treks & Adventures Pvt. Ltd.

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl
 

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl
 

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl
 

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl
 

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl
 

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl