Pozycjonowanie stron i sklepów w Google 2016-10-15T09:49:25+00:00

Pozyskanie nowych klientów nie musi być trudne…

Uzyskaj indywidualną ofertę
lornetka

…dzięki pozycjonowaniu zyskasz wielu

oraz rozwiniesz swój biznes!

Ponad 6 lat doświadczenia w branży reklamy internetowej oraz wymagane certyfikacje i wyróżnienia.

Powierzając nam opiekę nad marketingiem internetowym Twojej firmy, osiągniesz pełną satysfakcję.

PartnerBadge-151030-1-300x113     ADWORDS_CERTIFIED_TRAINER_format_125x125px     AdWords-Logo     Google Analytics     YouTube-logo-full_color   google-adsense-logo-1434711666     doubleclick-new-logo-1920-800x450

Na pozycjonowanie składają się:

1. Bezpłatny, podstawowy audyt SEO

Audyt SEO, czyli szczegółowa analiza Twojej witryny.
Dzięki niej poznasz elementy witryny, które wymagają poprawy pod kątem pozycji w Google.
Raport SEO przedstawia wytyczne niezbędne dla właściwej optymalizacji Twojej witryny lub sklepu.
Audyt składa się z kilku głównych kategorii, dzięki czemu jest maksymalnie czytelny.

składowe procesu pozycjonowania sklepu i strony
Graficzne przedstawienie pozycjnowania

2. Link building

Jest to usługa obejmująca analizę dotychczasowego profilu linków do Twojej strony oraz umiejętny dobór wysokiej jakości odnośników. Działania te sprawią, że Twoja witryna poszybuje na wysokie miejsca w rankingu.
Jest to najlepszy przepis na wysokie pozycje w Google.

3. Pozycjonowanie sklepów

Przy pozycjonowaniu sklepu internetowego kładziemy bardzo duży nacisk na odpowiedni dobór fraz kluczowych. Skupiamy się na tych tych frazach, które mają realną szansę na wysoką konwersję, jednocześnie dopasowując je do Twojego biznesu.
Unikniesz więc opłat za nierentowne słowa kluczowe.
Oferujemy także pozycjonowanie rotacyjne opierające się na zmianach i wprowadzaniu nowych fraz, by w pełni wykorzystać marketingowy potencjał tej usługi.

Pozycjonowanie sklepu internetowego wrangler
content marketing

4. Content Marketnig

To przede wszystkim pisanie wartościowych, ciekawych tekstów, mające na celu wzbudzenie zainteresowania Twoim produktem czy usługą. Marketing treści jest jedną z najbardziej efektywnych, naturalnych form promocji dostępnych na rynku i nieustannie się rozwija. Jest dużo bardziej skuteczny od innych typów reklamy, gdyż bazuje na budowaniu długofalowych relacji z klientem.
Możliwość kierowania go na ściśle określone grupy odbiorców to jedna z najważniejszych zalet. Poza tym, dzięki content marketingowi możesz uzyskać efekt marketingu wirusowego, a to z kolei przełoży się na wiele darmowych linków oraz wartościowy ruch na Twojej stronie.

5. Pełna przejrzystość działań

W ramach współpracy otrzymasz od nas dostęp do indywidualnego panelu, byś mógł na bieżąco analizować wzrosty pozycji. Jeżeli nie masz czasu na analizę, wykonamy ją za Ciebie. Ponadto, będziemy przygotowywać cykliczne raporty, podsumowujące nasze działania.

Sprawdź, ile zapytań oraz sprzedaży zyskali nasi klienci przez ostatnie 7 dni.

Wypełnij formularz – zamów bezpłatną wycenę

Napisz biuro@premiumads.pl lub zadzwoń +48 691-691-041

PartnerBadge-151030-1-300x113 ADWORDS_CERTIFIED_TRAINER_format_125x125px

Współpracujemy z:

Premiumads jest agencją, z którą współpracujemy w zakresie SEM i jest ona naszym ważnym partnerem biznesowym. Wszystkie działania firmy przygotowywane są z należytą starannością a osiągane efekty zgodne z ustalonymi celami. Miła obsługa, profesjonalne podejście i szybkość reakcji dodatkowo utwierdzają nas w przekonaniu, że wybór Premiumads był słuszny. Prowadzone dla nas kampanie są cyklicznie monitorowane i ulepszane poprzez użycie nowych rozwiązań oferowanych przez Google. Polecamy firmę Premiumads jako solidnego partnera w tej branży.
Krzysztof Tomys, CEO, Polskimarket.nl
Prace firmy Premiumads oceniam bardzo pozytywnie. Wszystkie wstępnie założone działania uzyskały określony efekt biznesowy i zostały wykonane w założonym terminie. Premiumads to pewny i sprawdzony partner w biznesie. Polecam!
Bogusław Rodzik, właściciel, TopZegarki.pl
W związku z uczestnictwem w szkoleniu Google AdWords w Gdańsku, informuję, że szkolenie spełniło moje oczekiwania. Poziom merytoryczny był bardzo wysoki, a prowadzący prezentował bardzo wysoki poziom wiedzy.
Wszystkie informacje zostały przekazane w bardzo przystępny i zrozumiały sposób.
Bardzo dużym atutem było nawiązywanie do praktycznego zastosowania przedstawionych informacji, miła i przyjazna atmosfera oraz bardzo dobre podejście do uczestników szkolenia.
Marlena Naczk, websourcing.pl sp. z o.o
Od czerwca 2014r. korzystamy z usług Premiumads w zakresie pozycjonowania i zarządzania kampanią AdWords. Z powierzonych zadań forma wywiązuje się bez zarzutów. Potwierdzamy wysokie kompetencje, rzetelność oraz fachowość wykonywanych usług. Polecamy firmę Premiumads jako sprawdzonego oraz profesjonalnego partnera.
Jolanta Wiśniewska, Hotel Anka
Od czerwca 2014 r. współpracujemy z firmą Premiumads w zakresie pozycjonowania naszej strony www.odkryjnepal.pl oraz kampanii AdWords. W tym czasie nasze pozycje w wyszukiwarkach dla wybranych pozycjonowanych fraz uległy polepszeniu. Również kampania reklamowa AdWords oraz zaproponowany w międzyczasie w odpowiedzi na nasze prośby o zwiększenie efektywności działań przez Premiumads remarketing sprawił, że jesteśmy coraz lepiej widoczni w internecie. Spływa do nas więcej zapytań od potencjalnych klientów, którzy znajdują nas w sieci dzięki pracy Premiumads. Firma ta cechuje się też dużą elastycznością: wielokrotnie w czasie trwania naszej współpracy coś w jej zakresie zmienialiśmy, ulepszaliśmy, pytaliśmy o nowe możliwości zwiększania skuteczności pozycjonowania i reklamy naszych usług. Na nasze zapytania i wątpliwości Premiumads reaguje fachowym doradztwem, wsparciem i nowymi pomysłami.
Współpracę z Premiumads polecam tym, którzy aktywnie analizują swoje pozycje w internecie, są ciekawi nowych metod pozyskiwania klientów i są gotowi do interakcji z firmą zajmującą się marketingiem w internecie ich usług czy produktów.
Sujan Pandey, Exploring Nepal Treks & Adventures Pvt. Ltd.

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl
 

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl
 

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl
 

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl
 

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl
 

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl