Rozwiązania 2017-05-26T11:32:14+00:00
Reklama w Google - grafika

Reklama w Google

Reklama graficzna - grafika

Reklama graficzna

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie

Social Media Marketing - grafika

Social Media Marketing

Content Marketing - grafika

Content Marketing

Remarketing - grafika

Remarketing

Video Marketing - grafika

Video Marketing

Email Marketing - grafika

Email Marketing

Analityka Internetowa - grafika

Analityka Internetowa

Testy A/B - grafika

Testy A/B

Audyt - grafika

Audyty

Reklama na rynki wschodnie - grafika

Reklama na rynki wschodnie

REKLAMA W WYSZUKIWARCE GOOGLE

TRAFIAJ Z REKLAMĄ DO OSÓB, KTÓRE WŁAŚNIE TERAZ SZUKAJĄ W GOOGLE PRODUKTÓW LUB USŁUG, TAKICH JAK TWOJE.

Reklama w Google pojawiająca się nad wynikami bezpłatnymi. Wyświetla się wyłącznie na słowa kluczowe bezpośrednio powiązane z Twoim biznesem dzięki czemu jesteś tam, gdzie Twoi klienci szukają Twojej oferty.

W przeciwieństwie do pozycjonowania, kampania reklamowa Google AdWords pomoże Ci pozyskać klientów w bardzo krótkim czasie.

REKLAMA GRAFICZNA

TWOJA REKLAMA W INTERNECIE WYŚWIETLANA NA PORTALACH, FORACH, BLOGACH, A TAKŻE W YOUTUBE.

Pokaż swoją ofertę osobom aktywnie poszukujących produktów lub usług. Określ grupę odbiorców, my zajmiemy się resztą i zadbamy o jej skuteczność.

POZYCJONOWANIE W WYSZUKIWARKACH

OSIĄGNIĘCIE TOP3 W WYSZUKIWARCE JEST W ZASIĘGU TWOJEJ RĘKI.

Pozycjonowanie pomoże Twojej firmie w pozyskaniu darmowego ruchu z wyszukiwarki. To nie tylko reklamowanie swojego biznesu na ogólne słowa kluczowe, ale także „Content Marketing”, czyli marketing treści.

SOCIAL MEDIA MARKETING

ZWIĘKSZ ŚWIADOMOŚĆ TWOJEJ MARKI, GENERUJ RUCH I ZAANGAŻOWANIE UŻYTKOWNIKÓW W SKUTECZNEJ STRATEGII.

Social Media Marketing (SMM) w czasach wszechobecnych sieci społecznościowych odgrywa kluczową rolę w strategii marketingowej każdej firmy. Dzięki niemu możesz pozyskać znaczący ruch na stronę, zwiększyć świadomość marki, a nawet podnieść pozycje oraz ilość odwiedzin z ruchu organicznego.

CONTENT MARKETING

TREŚĆ TO JEDEN Z ELEMENTÓW PRZYKUWAJĄCYCH UWAGĘ UŻYTKOWNIKA NA STRONIE INTERNETOWEJ I CHOĆ OBECNIE MÓWI SIĘ O DOMINACJI KULTURY OBRAZKOWEJ, NIE NALEŻY LEKCEWAŻYĆ SIŁY SŁOWA.

Mało atrakcyjny, nieprzydatny tekst nie zachęci użytkownika do kompletnej lektury, a także wiążącej się z nią interakcji. Zgrabnie napisany natomiast, zaangażuje odbiorcę i skłoni do pozostawienia po sobie śladu w postaci komentarza czy subskrypcji. Content marketing jest jedną z najbardziej efektywnych form reklamy. Skupia się na odwiedzającym Twoją witrynę użytkowniku i serwuje mu taką treść, która sprawi, że chętniej zostanie Twoim Klientem.

REMARKETING

REKLAMA ŚLEDZĄCA, CZYLI ODPOWIEDNIO ZREDAGOWANA TREŚĆ BĄDŹ BANNER GRAFICZNY PODĄŻAJĄCY ZA TYMI, KTÓRZY JUŻ WCZEŚNIEJ ODWIEDZILI TWÓJ SKLEP INTERNETOWY LUB WITRYNĘ.

Sekret remarketingu tkwi w pliku cookies, umieszczanym przez Google w przeglądarce, informującym o odwiedzinach użytkownika. Z chwilą, gdy ten opuszcza stronę i zaczyna przeglądać inne, plik (tzw. ciasteczko) uruchamia mechanizm wyświetlania reklam, przypominających o Twojej firmie. Ma to na celu zaistnienie na dłużej w świadomości odbiorcy, szczególnie wtedy, gdy użytkownik codziennie spotyka się z wieloma środkami promocji. Remarketing świetnie sprawdza się w przypadku takich produktów, w których proces decyzyjny o ich zakupie trwa dłużej i bardziej musimy się skupić na podtrzymaniu uwagi potencjalnego Klienta.

VIDEO MARKETING

DUŻE ZNACZENIE DLA MARKETINGU SKLEPU INTERNETOWEGO MAJĄ TREŚCI VIDEO REKLAMUJĄCE DANE PRODUKTY.

Ciekawy i przykuwający uwagę materiał skutecznie zachęca Twoich Klientów do interakcji. Krótkie, dynamiczne nagrania sprawiają, że odbiorca czuje się zaangażowany, a sama forma jest niewątpliwie bardziej wdzięczna niż standardowe boxy reklam.

Ponadto, video marketing jest znacznie tańszy od innych środków promocji, a nowoczesne, ogólnodostępne sprzęty umożliwiają stworzenie nagrania w wysokiej jakości. Umieszcza się je na autorskim kanale, dlatego też nie musimy ponosić dodatkowych opłat. Film prezentuje produkt z różnych stron, eksponując odpowiednio jego walory funkcjonalne i estetyczne, co przekłada się na pozyskanie uwagi użytkownika.

EMAIL MARKETING

CZY WIESZ, ŻE E-MAIL MARKETING MOŻE ZWIĘKSZYĆ LICZBĘ TWOICH KLIENTÓW AŻ O 20%?

E-mail marketing to idealny sposób nawiązania długofalowej relacji z Klientem. Za jego pomocą można sprzedać dużo więcej produktów czy usług niż korzystając ze zwykłej reklamy banerowej. Najlepiej jest rozpocząć od newslettera, znajdującego się w widocznym miejscu na stronie internetowej. By mógł on zadziałać, niezbędne jest pozyskanie adresów mailowych naszych Klientów. Dobrym posunięciem jest zachęta w postaci dodatkowego rabatu bądź obietnica informowania na bieżąco o aktualnych promocjach. Po uzyskaniu adresu mailowego, należy przypominać o sobie Klientom, choć agresywne kampanie przyniosą efekt odwrotny od oczekiwanego. W przypadku Klientów uważnie śledzących mailing, warto jest ich nagrodzić kolejną promocją czy cennym poradnikiem. Należy jednak pamiętać, że e-mail marketing trzeba prowadzić systematycznie, żeby nasz odbiorca nie poczuł się zaniedbany.

ANALITYKA INTERNETOWA

NADRZĘDNYM CELEM DZIAŁAŃ MARKETINGOWYCH JEST SPRZEDAŻ PRODUKTÓW BĄDŹ ŚWIADCZONYCH USŁUG. PROCES TEN ROZPOCZYNA SIĘ OD POZYSKANIA RUCHU NA TWOJĄ WITRYNĘ, JEDNAKŻE NIE GWARANTUJE ODPOWIEDNIO WYSOKICH PRZYCHODÓW. DOPIERO DOKŁADNA ANALIZA POZWOLI CI ZROZUMIEĆ SPECYFIKĘ ZACHOWAŃ ONLINE.

Wyobraź sobie, że zapraszasz do swojej firmy potencjalnych Klientów. 1% skorzysta z Twojej oferty, pozostałe 99% niestety nie. Dzięki analityce poznasz faktyczną przyczynę odmowy, a więc powód wyjścia w przypadku sklepu internetowego czy strony. Umożliwi Ci to wprowadzenie niezbędnych zmian mających na celu poprawę jakości ruchu, co przełoży się na zwiększenie liczby Klientów.
Przy tych samych nakładach finansowych, możesz zyskać dwukrotnie większy obrót.

Testy A/B

TESTY A/B TO PROSTY SPOSÓB UMOŻLIWIAJĄCY RZETELNĄ OCENĘ REKLAM ORAZ WYBÓR TYCH BARDZIEJ ODPOWIEDNICH Z PUNKTU WIDZENIA KLIENTÓW TWOJEGO SKLEPU INTERNETOWEGO CZY ODWIEDZAJĄCYCH TWOJĄ STRONĘ.

Właściwe przygotowanie testu porównawczego skutkuje otrzymaniem najlepszej jakościowo treści, ale nie tylko. Test A/B jest też pomocny w analizie dwóch różnych wersji stron internetowych, bardziej rozbudowanego kontentu czy jakichkolwiek innych elementów z witryny. Zastosowanie tego rozwiązania znacznie zmniejszy koszty pozyskania Klienta, któremu od razu serwuje się skuteczną wersję.

AUDYTY DZIAŁAŃ REKLAMOWYCH

AUDYT SEO TO NIC INNEGO JAK SZCZEGÓŁOWA ANALIZA TWOJEJ WITRYNY.
NAJWAŻNIEJSZĄ KORZYŚCIĄ Z NIEGO WYNIKAJĄCĄ JEST POZNANIE TYCH ELEMENTÓW WITRYNY, KTÓRE WYMAGAJĄ POPRAWY POD KĄTEM POZYCJONOWANIA.

Dzięki tak przygotowanemu raportowi można szybko zoptymalizować swoją stronę bądź powierzyć tę czynność webmasterowi. Audyt składa się z kilku podstawowych etapów, a to z kolei, przekłada się na jego maksymalną czytelność. Każdy czynnik wymagający wdrożenia jakichkolwiek poprawek jest opisany w zrozumiały sposób. Od teraz nie musisz godzinami wczytywać się w dokumentację. Nasz audyt umożliwi optymalizację Twojego serwisu w zaledwie kilka godzin!

REKLAMA NA RYNKI WSCHODNIE

PROMUJ SWOJE PRODUKTY I USŁUGI ZA GRANICĄ, WYKORZYSTUJĄC REKLAMĘ W WYSZUKIWARKACH YANDEX I SEZNAM.

Kampania reklamowa PPC nie musi być prowadzona wyłącznie w obrębie Google i stron partnerskich. Skorzystaj już dziś z potencjału wyszukiwarek zagranicznych i wyjdź z reklamą na wschodni rynek!
Godne uwagi są także narzędzia, typu Yandex Metrica szczegółowo badające ruch w obrębie Twojej witryny bądź sklepu internetowego. Ich wdrożenie zapewni Ci dogłębną analizę zachowań użytkowników, a także przygotowanie heat i scroll map oraz nagranie poszczególnych sesji. Dzięki temu spojrzysz na swą stronę oczyma odwiedzającego i poprawisz znacznie jej intuicyjność.

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl
 

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl
 

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl
 

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl
 

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl
 

Pobierz bezpłatne Case Study

Nie wysyłamy SPAM-u oraz nie udostępniamy nikomu Twojego adresu e-mail.

FreshMail.pl